Algemeen overzicht

Naam Games Liga Gem Liga Games Int Gem Int Games Torn Gem Torn BBSF Gem *
Vandeweghe Enzo422163622039213216
Hertegonne Tim422233520620225212
Bouckaert Kristof30204301994244205
Steenhouwer Bart21201272028206203
De Jaegher Frederik352183320210197200
Mathijs Sven33197292008199200
Maas Nicolas1218931926201198
Cools Mark35181271938196194
Vandeweghe Didier42197161954181192
De Ruyck Sébastien32187211844201187
De Vos Sven27179241918168185
De Knibber Viktor391862819124177185
Stroobant Brecht421862317814192183
Stevens Jonathan--3183--183
Kerckhove Björn391773118620178183
Van Caelenberghe Nicolas31842918611172183
Vanaerde Dries21572182--182
Lampens Gregory2116512179--179
Uminski Kristof271611176--176
Kaes Michaël1317411173--173
De Volder Stijn1917923173--173
Malfliet Rik91893172--172
Vervaecke Dieter391803216819170169
De Paepe Patrick42173211648182169
Reynaert Mathieu36159615925171168
Wulteputte Bart211643165--165
Morel Wesley36158161518161154
*: Het BBSF gemiddelde is het voorspelde gemiddelde op basis van de gekende games in interteam en tornooien tot nu toe. Hierbij tellen enkel erkende games in tornooien mee. Interteam telt steeds volledig mee.
 
Voor deze mensen zijn geen interteam- noch tornooiscores gekend:
Deceuninck Patrick3177
Remue Bernard39171
Faseur Peter30168
De Clercq Linda3168
De Schrijver Matthieu18165
Doop Kevin23164
Dhaene Thibault36162
Ghijselinck Jari20159
Ide Thomas27152
Wieme Claudine30152
Vandenhende Juana24144
Reygaert Joke5143
Verdonck Robin15141
Van Hoecke Hendrik4139
Becu Gilles 17138
Rosé Virginie25136
Seynaeve Véronique32135
Troch John35134
Van Poucke Steven12130
Foncke Aïsha15130
Blairon Kevin6129
Coolen Shelsea3126
Verstichel Jonas10125
De Ganck Marie-Christine9117
Vincent Gwijde30115
Van de Vyver Lauranne6104
De Ganck Anne-Fleur9100
Pauwels Ida1296
Blommaert Katrien993
Delporte Mathieu--