Algemeen overzicht

Naam Games Liga Gem Liga Games Int Gem Int Games Torn Gem Torn BBSF Gem *
Vandeweghe Enzo542106021678211213
Tollebeke Mike482175421084211210
Hertegonne Tim482204720922205207
De Jaegher Frederik362064720239205203
Steenhouwer Bart12210481974201197
Cools Mark4519137192--192
Vandeweghe Didier511954418830189188
Kaes Michaël--40184--184
Stroobant Brecht511906518557183184
Van Caelenberghe Nicolas31855118210182182
Bert Rudy391903817710176177
Kerckhove Björn5116830176--176
De Paepe Patrick57179501734174173
De Volder Stijn38174481724175173
Malfliet Rik181862118531160170
De Knibber Viktor48168401704173170
Vervaecke Dieter481676317062166168
Deceuninck Patrick1217731594164162
Delporte Mathieu917981581189162
Vanaerde Dries18153161591204162
Wulteputte Bart18154--3161161
Morel Wesley451554515318152152
Vandenhende Juana3614530150--150
De Clerck Séverine12145121486145147
Reynaert Mathieu52152151518137146
*: Het BBSF gemiddelde is het voorspelde gemiddelde op basis van de gekende games in interteam en tornooien tot nu toe. Hierbij tellen enkel erkende games in tornooien mee. Interteam telt steeds volledig mee.
 
Voor deze mensen zijn geen interteam- noch tornooiscores gekend:
Van Den Haute Guy45209
Campochiaro Angelo51208
Bouckaert Kristof3205
Leonard Jean-Michel48198
Puissant Julie39198
Lirio Siman Tomas20194
Langelaere Marnic48194
Vanderhaeghen Gino60191
Van de Velde Patricia12189
Stevens Jonathan3189
Bianchi Imerio54186
De Vos Sven3182
Decock Kristof21180
De Ruyck Sébastien42179
Remue Bernard45175
Vanpuyvelde Wim6174
De Clercq Linda50170
Lampens Gregory51162
Faseur Peter45162
Wieme Claudine54154
De Schrijver Matthieu9152
Ghijselinck Jari57150
Reygaert Joke19150
Becu Gilles 15149
Doop Kevin55148
Van Hoecke Hendrik12145
Uminski Kristof6142
Dhaene Thibault41140
Foncke Aïsha45135
Van Bockstaele Lydia 5132
Verstichel Jonas11130
Van Braekel Wendy21122
Van de Vyver Lauranne27112
Gwijde15109
Verhoeve Patsy3103
Decruyenaere Jelina--
De Baere Francis--
Vander Wee Bart--
Lasseel Noël--
Vergote Casper--
De Bleeckere Han--