Liga: woensdag

De leden van BC Alloo tonen die deelnemen aan onze liga?    

PlNaamGemHdpTotaalGamesMaxTop reeks
1Hertegonne Tim217.20977445+3300749
2Tollebeke Mike216.840975845+3278754
3Van Den Haute Guy *208.461813039+6289736
4Vandeweghe Enzo2082998448+6268739
5Campochiaro Angelo *207.242932645+6279757
6Leonard Jean-Michel *197.4510829342+6248664
7Vandeweghe Didier194.113931748+3279641
8Puissant Julie *194.0313640333+6257700
9Stroobant Brecht191.3615861145+6246668
10Langelaere Marnic *191.3615861145+3264655
11Vanderhaeghen Gino *191.28151032954+6246650
12Bert Rudy188.7917623033+6289708
13Cools Mark187.7218732139+6236643
14Bianchi Imerio *183.7921882248+6249652
15De Paepe Patrick179.3325968454+3217611
16De Ruyck Sébastien178.3925642236+6246578
17Remue Bernard175.1728735742+3227589
18De Volder Stijn169.6932543032+6236583
19De Knibber Viktor169.5532712142+6236648
20De Clercq Linda169.2633795547+3252602
21Vervaecke Dieter168.933709442+6225583
22Kerckhove Björn164.3637739645+6236590
23Faseur Peter162.3138681742+3214549
24Lampens Gregory161.6739776048+3227586
25Morel Wesley153.2845597839+6222544
26Wieme Claudine152.6746732848+6205542
27Ghijselinck Jari150.3748766951+6213553
28Reynaert Mathieu149.6148688246+6203568
29Doop Kevin143.5453717750+6198480
30Dhaene Thibault142.3354555139+3216485
31Foncke Aïsha135.5460528639+6191457
De volgende leden speelden tot nu toe minder dan 70% van het totale aantal games (38).
-Steenhouwer Bart215.67019419247703
-De Jaegher Frederik2082686433254682
-Bouckaert Kristof20546153245615
-Lirio Siman Tomas *194.2513388520276666
-Van de Velde Patricia *191.221517219234638
-Stevens Jonathan189.33175683246568
-Delporte Mathieu188.831711336206587
-Malfliet Rik185.8319334518213587
-Van Caelenberghe Nicolas185205553191555
-De Vos Sven182225463207546
-Decock Kristof *181.4423326618212597
-Deceuninck Patrick176.672710606208566
-Vanpuyvelde Wim174.332910466205553
-Wulteputte Bart154.3345277818185510
-Vanaerde Dries153.2245275818205499
-De Schrijver Matthieu152.224613709186517
-De Clerck Séverine151.564713649202530
-Reygaert Joke149.9448239916234563
-Becu Gilles 148.5349222815191519
-Van Hoecke Hendrik144.8352173812162461
-Vandenhende Juana144.353432930225533
-Uminski Kristof142.17548536161443
-Verstichel Jonas133.226111999160411
-Van Bockstaele Lydia *132.4626625182433
-Van Braekel Wendy *121.8371219318148410
-Van de Vyver Lauranne112.4678269924147387
- Gwijde110.3380132412191392
-Verhoeve Patsy103.33853103126310


*: Deze speler is lid van BC Alloo.
Aantal games: Een aantal games dat bijgeteld wordt bij het basisaantal zijn niet officiële games. Bijvoorbeeld van een tornooi- of trainingsliga.

« 0 reactie »